Moja modlitwa

 • Post
  Agnieszka P.
  Moderator
  @agnieszka-p
  Wprawdzie miało to być miejsce na zamieszczanie Waszych próśb modlitewnych, ale chciałabym mimo to dzisiaj publicznie napisać, o co sama się modlę, w sprawie tej strony.

  Jeśli ktoś chciałby do tej modlitwy dołączyć, to będę wdzięczna. Otóż:

  Widzimy, nieznani Czytelnicy, że nas czytacie, i trochę Was jest, ale chyba nie macie potrzeby pisania. Być może kolejne forum chrześcijańskie nie jest potrzebne, a być może Błażej i ja zwyczajnie nie udźwignęlibyśmy tej formuły z wszelkimi forumowymi problemami typowymi dla gatunku, i Bóg to wie.

  Mamy jednak wiele do napisania, czujemy prowadzenie Boże i mamy sporo myśli, którymi chcemy się podzielić.
  Modlę się zatem od wczoraj, czy nie powinniśmy zamienić strony Do Winnicy w bardziej statyczną formę z artykułami, świadectwami, informacjami, linkami i jedynie z jakimś kącikiem do interakcji, gdyby ktoś z Was chciał się kiedyś odezwać.
  Taka myśl. Oddaję ją Bogu.

Wyświetlanie 0 odpowiedzi wątku
 • Autor
  Odpowiedzi
  Błażej Piątek
  Opiekun
  • Postów: 191
  @piatek-blazej

  Bardzo dziękuję za tę modlitwę!

  Biorę to przekonanie pod uwagę bardzo poważnie. Prawdą jest, że jedną z najchętniej odwiedzanych podstron jest FAQ, a więc “pytania i odpowiedzi biblijne”. Prawdopodobnie nasi Czytelnicy chcą poznać nasze poglądy, znaleźć biblijne ich uzasadnienie i/lub przekonać się co Słowo Boże mówi o niektórych aspektach życia.

  Prawdą jest też, że nie wiemy czy nasi Czytelnicy to osoby wierzące, poszukujące czy zwalczające 😉 Być może należy stworzyć krótką ankietę i to zbadać.

  Wprowadzamy nowe funkcje, takie jak powiadomienia push na komórkę, czy też Stories – mini pokazy slajdów omawiające w kilkadziesiąt sekund dane zagadnienie biblijne. Będziemy także odpowiadać na kolejne pytania.

  Z pozdrowieniami

  Błażej

  "A wierny jest Pan, który was utwierdzi i strzec będzie od złego." - II Tes. 3:3
Wyświetlanie 0 odpowiedzi wątku
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.